Valimiz Çetin Oktay Kaldırım ve Belediye Başkanımız Şahin Şerifoğulları’ndan Kulübümüze Ziyaret

Valimiz Çetin Oktay Kaldırım ve Belediye Başkanımız Şahin Şerifoğulları kulübümüzü ziyaret ettiler.

Vali Kaldırım ve Başkan Şerifoğulları, kulüp tesislerimizde Başkanımız Selçuk Öztürk, Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve futbolcularımız ile bir araya geldiler.

Ziyarette, Başkanımız Selçuk Öztürk tarafından Valimiz Sayın Çetin Oktay Kaldırım’a 23 numaralı Elazığspor forması hediye edilirken, Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları’na ise plaket takdim edildi.

Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan Başkanımız Selçuk Öztürk, “Valimiz Sayın çetin Oktay Kaldırım ve Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları bugün kulübümüzü ziyaret ederek bizleri onurlandırmışlardır. Kendilerine kulübümüzün son durumu hakkında bilgiler verdik. Sağolsunlar; Kıymetli Valimiz ve kıymetli Belediye Başkanımız, kulübümüzün yaşadığı problemlerle yakından ilgilenen ve bu problemlerin çözümü noktasında her daim yanımızda olmuşlardır. Valimiz Çetin Oktay Kaldırım ve Belediye Başkanımız Şahin Şerifoğulları’na çok kıymetli destekleri ve kulübümüze göstermiş oldukları teveccüh için camiamız adına teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum” dedi.