Milli Savunma Bakan Yardımcımız Şuay Alpay, Kulübümüze Geçmiş Olsun Ziyaretinde Bulundu

Milli Savunma Bakan Yardımcımız Şuay Alpay, 24 Ocak’ta şehrimizde meydan gelen deprem dolayısıyla kulübümüze geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Alpay ziyarette, Kulüp Başkanımız Selçuk Öztürk, Hukuk İşleri Sorumlumuz Burhan Şener ve Teknik Direktörümüz Levent Eriş ile bir araya geldi.

Ziyarete ilişkin açıklamalar da bulunan Kulüp Başkanımız Selçuk Öztürk, “Ziyaretlerinden ötürü Milli Savunma Bakan Yardımcımız Sayın Şuay Alpay’a teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde yaralarımızı sarmaya devam ediyoruz. Allah bir daha böyle bu tür felaketleri ülkemize, yurdumuza, vatanımıza yaşatmasın” dedi.

Milli Savunma Bakan Yardımcımız Şuay Alpay ise, “Yaşanan deprem felaketinden etkilenen kulübümüze geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk. Kulüp Başkanımız Selçuk Öztürk ve Yönetim Kurulu da depremin hemen ardından gerekli müracaatları yaparak ligden çekilme talebinde bulunmuşlar. Alınan karar doğrultusunda Elazığsporumuzun ligden çekilmesi uygun görülmüş. Futbolcularımızın psikolojileride göz önünde bulundurularak zaten böyle bir ortamda Elazığspor’umuzun lige devam etmesi imkansız bir hal almıştı. Ligden çekilme kararının alınmasında Başkanımız Selçuk Öztürk’ün büyük gayretleri olmuştur. Bu kararın Elazığspor’umuz için hayırlı olacağını umuyorum. Başkanımız Selçuk Öztürk ve Yönetim Kurulu başta olmak üzere Elazığspor camiasına geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Rabbim bu ülkeye bu millete bu tür acılar bir daha yaşatmasın, birliğimizi daim etsin inşallah” ifadelerini kullandı.