Kulüp Başkanımız Selçuk Öztürk, Yerel Gazeteleri Ziyaret Etti

Kulüp Başkanımız Selçuk Öztürk, şehrimizde yayın yapan yerel gazeteleri ziyaret etti.

Ziyaretlerde Başkan Öztürk’e, 2. Başkanımız Mehmet Kaya ve Futbol Şube Sorumlumuz Zafer Yetiş’te eşlik etti.

Hakimiyet, Günışığı, Fırat ve Haberkent Gazetelerine gerçekleştirilen ziyaretlerde Kulüp Başkanımız Selçuk Öztürk, gazete yöneticilerine plaket ve forma takdim etti.

Ziyaretlere ilişkin açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanımız Selçuk Öztürk, ‘Yerel Basınına Sahip Çık Elazığ’ kampanyasına destek amacıyla ilimizde yayın yapan yerel gazetelere ziyaretler gerçekleştirdiklerini ifade ederek, Elazığspor kulübü olarak  yerel basına ellerinden geldiği kadar destek vereceklerini söyledi.

Elazığ’ın yerel basın anlamında ciddi manada sınıf atladığını ifade eden Başkan Öztürk; “Geçtiğimiz günlerde Elazığ basınında bir takım yerel basınımızın yaşadığı sıkıntılara yönelik haberler çıktı. Bizler de Elazığspor Kulübü Yönetim Kurulu olarak, yerel basınımızın her zaman yanında olacağız. Elimizden geldiğince destekleyeceğiz. Gerçekten sizler önemli işler yapıyorsunuz. Ayrıca Elazığ yerel basın anlamında üst sınıfta. Ciddi manada sınıf atlamış durumda. Biz Türkiye’nin her tarafını geziyoruz. Oralarda da takip ediyorum ama biz yerel basında sınıf atlamış durumdayız. Elinizden geldiğince, gücünüzün yettiğince ilimizin sorunlarıyla ilgili objektif haberler yapıyorsunuz. Bunların farkındayız. Sizler de olmasanız vatandaş bir takım sorunlardan haberdar olamayacak. Elazığ’daki hizmetler, yanlışlar ve doğruları paylaşıyorsunuz. Bizler de sizlerin gazetelerini okuyoruz. Sizlerle de gurur duyuyoruz. 4 gazete de elinden gelen en iyi haberciliği yapmaya çalışıyor. Bu konuda da bizlere neler düşerse yapmaya hazırız. Ziyaretimizin ana nedeni yerel basınımıza destek olabilmektir” dedi.