Tetiş Yapı Elazığspor – Eskişehirspor Maçı Biletleri Satışa Çıktı

Tetiş Yapı Elazığspor’umuz, Spor Toto 1.ligin 12.haftasında Eskişehirspor ile karşılaşacak.

11 Kasım Pazar günü saat 13:30’da Elazığ Atatürk Stadyumunda oynanacak olan karşılaşmanın biletleri bugün satışa çıktı.

Tetiş Yapı Elazığspor – Eskişehirspor maçı bilet fiyatları şöyle;

VIP Tribün: 75,00 TL

Kapalı Tribün: 30,00 TL

Maraton Tribün: 20,00 TL

Kale Arkası: 10,00 TL

Misafir Tribün: 13,00

Önemli Not: PASSOLİG Kart satış işlemleri ve Eskişehirspor maçı biletleme işlemleri maç gününe kadar  15 Temmuz Demokrasi Meydanında bulunan bilet gişelerinden yapılacaktır. Maç günü ise sadece biletleme işlemleri yapılacak olup,  Atatürk Stadyumunda bulunan bilet gişeleri aktif olacaktır.

• Tetiş Yapı Elazığspor’a ait tribün biletleri, Eskişehirspor logolu kartlar hariç, tüm passolig kartları ile satın alınabilir. Kombine sahipleri tüm kartlara maçlık kombine transferi gerçekleştirebilir.

• Eskişehirspor Logolu passolig kart ile sadece misafir takıma ait tribünden bilet satın alınabilir.

• Gişe çalışma saatleri hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arası hafta sonu 09:00 – 18.00 maç günü karşılaşmanın ilk yarısının sonuna kadardır.

• Kişi Başı 5 bilet sınırı vardır.

• 7 yaş ve üzeri için Passolig kart ve bilet zorunludur.

• Kapı açılış saatlerine Emniyet Güçleri karar verir. Aksi bir durum olmadığı taktirde maç saatinden 2 saat önce kapılar açılır.

• Passolig kartı eline ulaşmayan taraftarların maç başlangıç saatinden 2 saat öncesine kadar tek geçişlik kartlarını stadyum gişelerinden teslim almaları gerekmektedir.

• Biletlerinizi www.passo.com.tr haricinde N’Kolay satış noktaları, Passo Mobil APP ve 0850 7243344 Passolig İletişim Merkezi sesli yanıt sistemi üzerinden de alabilirsiniz.

• Engelli tribün biletleri engelli tribün kapasitesi ile sınırlıdır. Engelli tribün girişleri için Passolig kart zorunluluğu bulunmaktadır. İlgili tribüne ait bilet yükletmesini stadyum gişesinden yaptırabilirsiniz.Engelli tribününden bilet alan taraftarlar biletleri transfer edemeyecektir.

Maç biletinizi sadece PASSOLİG kart ile satın alabilirsiniz. PASSOLİG karta başvurmak için tıklayınız.

Bilet alabilmek için;

PASSOLİG kredi kartı sahibiyseniz, kredi kartı limitinizin yeterli olması, PASSOLİG banka kartı ya da PASSOLİG cüzdan ön ödemeli kart sahibiyseniz, kartınızda yeterli bakiye olması gerekmektedir.

Kartınıza nakit dolum yapabileceğiniz gibi dilerseniz başka banka kartlarından da bakiye yükleyebilirsiniz. Nakit dolum kanalları için tıklayınız.

Başka banka kartı ile yükleme yapmak için tıklayınız.

Ayrıca para yükleme işleminizi PTT Şubeleri, N’Kolay İş Yerleri veya N’Kolay İşlem Merkezlerinden yapabilirsiniz.