Mehmet Altıparmak:”Milli Maç Arası Bizim İçin İyi Oldu”

Teknik Direktörümüz Mehmet Altıparmak bugün gerçekleştirilen antrenman öncesi açıklamalarda bulundu.

Milli maç arasının kendileri için fırsat olduğunu ifade eden Altıparmak, Ümraniyespor maçının kendileri için hedef olduğunu söyledi.

Teknik Direktörümüz Mehmet Altıparmak’ın açıklamaları şöyle;

“Çalışmalarımız çok iyi gidiyor son Rizespor galibiyetinden sonra hem takım olarak hem de şehir olarak büyük bir moral kazandık. Herkesin kafasında acabalar vardı ve biz o acabaları gidermiş olduk. Şimdi işimiz biraz daha zorlaştı. Hem hedefler büyüdü hem de istekler büyüdü. Artık biraz daha fazla çalışmamız lazım. Milli maç arası bizim için iyi oldu. Futbolculara bazı dönemlerde yükleme yapmamız gerekiyor. İkinci yüklemeyi yapmak anlamında bizim için iyi oldu. Her şey şuan istediğimiz gibi gidiyor. Son 3 maçın hepsi üstteki rakiplerleydi. Ümraniyespor maçı hedef maçımız ve hedefimiz kazanmak. Ümraniyespor’un neler yapabileceğini biliyoruz ve ona göre hazırlanıyoruz.”

Futbolcumuz Elmar Bjarnason’un 2 gün önce antrenmanda sakatlandığını dile getiren Teknik Direktör Altıparmak, “Elmar’ın 2 gün önce antrenmanda serçe parmağı kırıldı. Kırık olan yeri uyuşturarak antrenmanlara devam edilecek. Maça kadar hazır olmasını bekliyoruz. Elmar dışında ne cezalı ne de sakatımız var her şey iyi gidiyor” dedi.