Basın Sözcümüz Av. Cengiz Gülaç Basın Toplantısı Düzenledi

Kulüp Basın Sözcümüz Av. Cengiz Gülaç haftalık basın toplantısını bugün gerçekleştirdi.

 

Kulüp tesislerimizde saat 13:00’da yapılan basın toplantısında gündemi değerlendiren Cengiz Gülaç, konuşmasına Avrupa Şampiyonu olan Ampute Milli takımımızı tebrik ederek başladı.

 

Ümraniyespor maçının önemine dikkat çeken Gülaç, “haftasonu deplasmanda Ümraniyespor ile karşılaşacağız. Aynı puandayız. Onlarda geçtiğimiz haftalarda iyi sonuçlar aldılar. İnşallah 3 puanla döneriz. İyi bir ekibimiz ve umarım iyi gidişatımız devam eder. Takımımız yarın İstanbul’a geçecek. Maçın ardından yine aynı gün takımımız Elazığ’a dönecek. Her hafta artan coşkuyla yolumuza devam ederiz inşallah” dedi.

 

AKSA Elektrik firmasıyla sorunların devam ettiğini dile getiren Av. Cengiz Gülaç, “Umarım en yakın zamanda çözümlenir. 17 gün boyunca hiçbir sonuç elde edemedik. Bu durum herkesi üzüyor. Kulübümüzün hatalı olduğunu düşünenler var. Yaşadığımız sıkıntıları çok iyi izah edememişiz demek. Bir internet sitesinde Elazığspor’a 300 Milyon TL  para topladığımızı iddia eden biri var. Şerefi varsa ispatlar. Zamanında belediye meclis üyeliği yapmış bir insan. Cevap versen popüler oluyorlar. Vermesen fısıltı gazetesine düşüyor. 300 Milyon toplasak ben buraya termik santral yaparım. İnsan biraz vicdanlı olur” şeklinde konuştu.

 

Ümraniyespor maçı için taraftarların yoğun bilet talebi olduğunu ifade eden Av. Cengiz Gülaç, “Oynayacağımız stadın kapasitesi düşük. Bize ayrılan bölüme 80 kişi girebiliyor. Taraftarlarımız kusura bakmasınlar. Bizim elimizde olan bir şey değil” ifadelerini kullandı.